Kunt u deze e-mailing niet goed lezen? Klik dan hier voor de online versie
Kunt u deze e-mailing niet goed lezen? Klik dan hier voor de online versie
 
Beste heer Do,

De Privacy Shield-overeenkomst, die verplaatsing en opslag van gebruikersgegevens tussen Europa en de Verenigde Staten regelt, is ongeldig. Dit verklaarde het Europees Hof gisteren. Als bedrijven zich aan modelcontractbepalingen houden, mogen zij wel data blijven doorspelen aan de VS.

Lees meer
 
 Verder in deze editie aandacht voor:
 
Verminder uw cloud uitgaven met 30-70%  |  Avanade
 
Flexibiliteit en kostenoptimalisatie is nog nooit zo belangrijk geweest als nu. Avanade’s bewezen aanpak heeft verschillende organisaties geholpen om Azure-kosten binnen enkele weken te verlagen.
 
Bekijk de best-practices en neem contact op voor advies.
 
 
 
IFS zet in op de cloud, maar niet alles op alles

De Zweedse erp-softwareleverancier IFS zet met zijn laatste versie IFS Applications 10 vol in op de cloud. Toch vindt topman Darren Roos dat geen breuk met het beleid van zijn voorgangers. 'Wij dwingen klanten nog steeds niet om over te stappen'.
 
Lees meer
 
 
Innovatieve apps die het verschil maken?   |  Mendix
 
Mendix World: Version 2.0 laat zien hoe je met low-code snel enterprise apps creëert met impact waarmee je het verschil maakt in jouw organisatie. Bezoek 's werelds grootste digitale low-code event Mendix World op 1 september vanuit je woonkamer.
 
Registreer je hier
 
 
   
 Uitgelichte whitepapers 
    
Bouw de datafundering voor elke digitale transformatieprioriteit  | Informatica
 
Een intelligente datacatalogus stelt uw organisatie in staat om een willekeurig aantal data-gedreven initiatieven te ondersteunen. Door het bieden van inzicht in alle bedrijfsgegevens biedt een intelligente datacatalogus de cruciale eerste stap voor een datagestuurde digitale transformatie. Lees in deze whitepaper welke stappen u moet zetten om hier te komen.

  

 
   
 
Best practices: Hoe All-Flash opslag zorgt voor een intelligent data platform  | HPE
 
Deze whitepaper bespreekt de best practices die helpen bij het verkrijgen van all-flash opslagarrays om optimaal te kunnen werken. Het beschikt over inzichten op basis van echte gebruikerservaringen met HPE Nimble Storage.
 
 
 
Meer whitepapers:
 
  
 
 
   
Oracle Beheerder | Wageningen University & Research  | Wageningen Business & IT Specialist | Showdown Displays Europe
| Nederweert
   

Wil je meedoen met het team van koplopers van Wageningen University & Research? Ben je bereid om onze collega’s te helpen antwoorden te vinden op de uitdagingen van de wereld op het gebied van landbouw, gezond voedsel en de leefomgeving? Afhankelijk van je kennis en ervaring is je salaris maximaal € 5.183 bruto per maand op basis van 36 uur per week. Maar wat dacht je van een IT-landschap dat enorm in beweging is en blijft? In een van de mooiste gebouwen van onze campus!

 

Jij bent dé schakel tussen onze collega’s en onze slimme IT-omgeving, want dat is waar Showdown Displays Europe op vertrouwt én bouwt! Jij krijgt de kans een gave rol bij ons te pakken binnen een jonge en vlotte organisatie waar hard werken en plezier maken hand-in-hand gaan!

   
 
  
 
Website »
Whitepapers »

 
 
 
  

U ontvangt deze e-mail als relatie van de Jaarbeurs omdat u zich in het verleden heeft aangemeld voor Data & Cloud Expo en/of evenementen die  gerelateerd zijn aan Data & Cloud Expo. Wij houden u graag op de hoogte van relevante ontwikkelingen. Graag attenderen wij u erop dat wanneer u een document downloadt, u door de desbetreffende derde partij kunt worden benaderd.

Heeft u geen behoefte aan de Data & Cloud Expo Updates? Klik dan hier om u af te melden
 
    
     © 2019 Marqit/Jaarbeurs B.V.
Privacy statement | Disclaimer | Contact