Bekijk de webversie
 
April 2025
Actueel trainingsaanbod
 
17 april: Leergang Ziekenhuisfinanciën

21 mei: Medisch Coach Level 1
 
22 mei: Training Basics van management en beleid
 
22 mei: Training Besturen van medische staf en msb
 
12 juni: EBRO-training
 
8 september: Masterclass Startende toezichthouder 

26 september: Aios Talentenklas

29 september: Leergang Management voor medici

29 oktober: Basiscursus Persoonlijk leiderschap voor a(n)ios
 
Training Krachtig persoonlijk leiderschap

Versterk je fundament met de driedaagse training Krachtig persoonlijk leiderschap. Inzicht hebben in je eigen sterkten en valkuilen, weten wat voor jou van belang is in je werk en wat je ‘zin’ geeft, draagt bij aan richting geven en keuzes maken. Zo vorm je de basis voor hoe jij medisch leiderschap wilt invullen.

Lees verder voor meer informatie en startdata
 >
25e editie van Speak up dear!

De tweedaagse training Speak up dear! heeft inmiddels 25 keer plaatsgevonden en blijft een succes. In deze tweedaagse training, speciaal ontwikkeld voor vrouwelijke medisch specialisten, leren deelnemers hoe ze zich effectief kunnen profileren als arts en leider, zonder aan warmte in te boeten. Met een gemiddeld evaluatiecijfer van 8,9 en maximaal zes deelnemers per groep is er volop ruimte voor persoonlijke ontwikkeling. Ook meedoen?

Lees meer en schrijf je in
 >
Voor aios: Basiscursus Ziekenhuismanagement

Van medisch specialisten wordt steeds meer verwacht, ook op het gebied van leiderschap en managementvaardigheden. Die skills ontwikkel je als aios vooral in de praktijk. Deze cursus biedt daarvoor een solide basis en zorgt voor meer kennis over en begrip van het systeem waarbinnen je functioneert.

Lees verder en schrijf je in
 >
Onze Top-5 trainingen
  1. Training Inleiding Powerdynamics >
  2. Basiscursus Ziekenhuismanagement >
  3. Professioneel Communiceren >
  4. Training Conflicthantering >
  5. Training Besturen van medische staf en msb >
Maak kennis met een coach van De Academie

Via het netwerk van De Academie kun je de juiste begeleiding vinden van professioneel coaches en intercollegiaal coaches. Maak bijvoorbeeld kennis met Helma Westerhof uit het professionele coachingsnetwerk. Voor haar is coaching een tijdje met je oplopen, vragen stellen en doorvragen, verbanden leggen en samen tot de kern van je vraag komen. Zo krijg je inzicht in jezelf, hoe je van nature met situaties omgaat en hoe je dit ook anders kunt doen.

Bekijk alle professionele en intercollegiale coaches
 >
Mercatorlaan 1200
3528 BL Utrecht

088 505 34 33
info@academiems.nl
Direct naar

Coaching >
Maatwerk en incompany trainingen >
Trainingsaanbod >