Kunt u deze e-mailing niet goed lezen? Klik dan hier voor de online versie
   
Geachte heer  Do,
 
 Whitepapers »
Ict-leveranciers lopen kans op een boete als ze niet voldoen aan de eisen van een aanstaande wet die elektronische gegevensuitwisseling tussen zorgaanbieders verplicht. De Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) kan deze boetes uitdelen.
Lees meer »

Via deze updates houden wij je graag op de hoogte over Zorg & ICT. Verder hebben wij speciaal voor jou interessante artikelen en whitepapers verzameld. Veel leesplezier!
 
  
 
 
Ook Japanse supercomputer bevecht corona  
 
De Japanse techreus Fujitsu en het Japanse onderzoeksinstituut Riken hebben met supercomputer Fugaku een anti-Covid-19 programma ontwikkeld. Fugaku, een van de snelste supercomputers ter wereld, onderzoekt onder meer of bestaande geneesmiddelen werken tegen het coronavirus.
 
Lees meer » 
 
 
 Uitgelichte whitepapers 
 
De 5 manieren waarop de COVID-19 pandemie de veiligheidsmodellen in de zorg heeft veranderd| Orange Cyberdefense
 
Nu de COVID-19 coronaviruspandemie zich wereldwijd blijft verspreiden, proberen cyberbedreigers munt te slaan uit de wereldwijde gezondheidscrisis door malware te creëren of aanvallen te lanceren met een COVID-19-thema. Dit soort uitbuitingsgedrag van het cybercriminaliteitsecosysteem is echter slechts een onderdeel van een groter cybersecuritybeeld. Orange Cyberdefense brengt dit document uit om de aandacht te vestigen op een aantal feiten die nu moeten worden overwogen.
 
 
    
Zo benut je het volle potentieel van AI in de zorg  |  Tech Data
 
Artificial Intelligence (AI) is in de zorg niet meer weg te denken, vanwege de positieve impact die het heeft. Computers zijn bijvoorbeeld al beter in staat om kanker te herkennen dan een patholoog. AI verhoogt de kwaliteit van zorg en houdt tegelijkertijd kosten beheersbaar. Toch wordt de potentie nog niet volledig benut, onder andere door gebrek aan acceptatie onder zorgverleners, een beperkt budget of een ICT-infrastructuur die de toegang tot data bemoeilijkt.
In dit e-book leest u meer over hoe u met een platform voor datamanagement belemmeringen wegneemt en versneld meerwaarde haalt uit data.
  
 Meer whitepapers: 
  
 
   
System Engineer | Antoni van Leeuwenhoek |Amsterdam IT-Specialist Infrastructuur | Leids Universitair Medisch Centrum | Leiden
   
Wij zoeken een system engineer die mee wil ontwikkelen aan een robuuste, moderne IT-infrastructuur voor de afdeling radiotherapie van het AVL.

Onze afdeling heeft een lange historie van eigen ICT-oplossingen, eigen software, en specifieke hardware. Onze ICT-infrastructuur willen we door ontwikkelen, om zo de innovatie en het onderzoek waar onze afdeling internationaal in voorop loopt te blijven ondersteunen. We willen verder gaan in virtualisatie op VMWare en (hybrid) cloud oplossingen, geïntegreerd met radiotherapeutische applicaties en bijbehorende datastromen, en radiotherapeutische hardware zoals bestralingstoestellen en scanners.
 Heb je altijd al interesse gehad in de infrastructurele kant van IT? Binnen de functie van IT-specialist Infrastructuur krijg je de kans om te starten binnen dit vakgebied of, als je al enige jaren ervaring hebt, de volgende stap te maken naar een enterprise-omgeving die complex, innovatief en continu in beweging is. Binnen IT&DI zijn er veel aandachtsgebieden waar jij je op kunt focussen en je krijgt dan ook de mogelijkheid om je kennis zowel te verbreden als verdiepen. Denk hierbij aan security en datacenters, maar ook netwerk en telefonie. Hierdoor is het werk uitdagend en afwisselend en krijg je de ruimte om te doen waar jij goed in bent. We bieden je echt een groeifunctie en stimuleren je om je verder te ontwikkelen en door te groeien binnen onze organisatie.
 
        
 
  
  
 © 2018 Marqit/Jaarbeurs B.V.Privacy statement | Disclaimer | Contact