Tweede Kamer stemt unaniem in met Wegiz
Skipr

Dimence kiest voor eigen invulling landelijk kwaliteitsstatuut ggz

De Dimence Groep gaat het landelijk kwaliteitsstatuut voor de ggz niet klakkeloos overnemen, maar geeft er een eigen invulling aan. ‘Het nieuwe kwaliteitsstatuut verhoogt de nodeloos de administratieve last voor zorgverleners’, licht voorzitter raad van bestuur Rian Busstra toe. ‘En we zijn trots op ons eigen kwaliteitsstatuut.’


Skipr
Advertentie
 
logo
Kanker, obesitas en Alzheimer staan centraal bij de VIG Medicijndialoog op woensdag 12 oktober. Van 15.00 tot 17.00 uur in de Glazen Zaal in Den Haag én online. Gratis aanmelden kan nog!

Advertentie
 
logo
Op woensdagmiddag 12/10 vanaf 12.30 uur gaan we ter gelegenheid van het 125e jarige bestaan van BD Benelux vanuit het Spoorweg Museum onder leiding van Simon Broersma,(hoofdredacteur en uitgever van Skipr en Zorgvisie) en samen met diverse vertegenwoordigers uit het zorgveld praten over de uitdagingen in de zorg. 

Advertentie
 
logo
En bent u nieuwsgierig naar de 5 succesfactoren voor een goede samenwerking binnen een zorgnetwerk? De masterclass Samenwerken in Zorgnetwerken op 6 en 7 december, onder leiding van Janneke Steijns helpt u daarbij.

Manager Finance & Control

Isala via Suur & Company / Locatie : Zwolle
 

Voorzitter Raad van Bestuur

Spaarne Gasthuis via Suur & Company / Locatie : Hoofddorp
 

Afdelingshoofd Pathologie

St. Antonius Ziekenhuis / Locatie : Nieuwegein
 

Businesscontroller

Amsterdam UMC | Amsterdam

Teamleider zorgondersteuning

Haaglanden Medisch Centrum | 's-Gravenhage

Manager Bedrijfsvoering

Sinai Centrum | Amersfoort

Lid Raad van Bestuur

ZZG Zorggroep via Suur & Company | Groesbeek

Businesscontroller

ZZWD | Dwingeloo

Lid Raad van Toezicht

Van Neynsel via Suur & Company | 's-Hertogenbosch

Afdelingshoofd polikliniek Chirurgie en Neurochirurgie

Albert Schweitzer ziekenhuis | Dordrecht

Manager Service- en Planbureau

AxionContinu via de Veghte | Utrecht

Uit de media


Skipr    

Skipr

Contact     Voorwaarden     Afmelden