Online versie
Inschrijven
ONDERNEMEN
TECH
FINANCE
VACATURES
EU is in handelsoorlog bereid ‘bazooka’ in te zetten tegen Big Tech uit de VS
Een krachtig middel dat de EU kan inzetten, betreft een heffing op digitale diensten die Amerikaanse Big Tech-bedrijven raakt.
Ondernemer in tech en innovatie? Kom naar de Space Talk op 1 mei in Amsterdam (Polestar & Business Insider)
Tijdens de Spacetalk op 1 mei in de Polestar Space op de Van Baerlestraat in Amsterdam gaan duurzame ondernemers met elkaar in gesprek over het belang van innovatie. Meld je gratis aan!
Dit had Bill Gates anders willen doen tijdens de beginperiode van Microsoft
Microsoft-oprichter Bill Gates zei onlangs in een podcast dat hij het “bij het verkeerde eind” had bij het samenstellen van teams.
Investeringen in Nederlandse startups stagneren in eerste kwartaal van 2025
Nederlandse startups haalden afgelopen jaar evenveel kapitaal op als in het laatste kwartaal van 2024, meldt de DSA.
Nederlandse exporteurs rekenen voor 2025 nog steeds op groei, ondanks dreiging handelsoorlog Trump
Nederlandse exporteurs verwachten dit jaar 6% groei, ondanks zorgen over Trump, Duitsland als topbestemming staat onder druk.
Fors minder faillissementen in maart: horeca uitschieter
Vorige maand lag het aantal uitgesproken faillissementen een vijfde lager dan in 2024. In de horeca gingen de meeste bedrijven failliet.
Makers van laptops, auto’s en luxehorloges pauzeren verkoop in VS door importheffingen Trump
Laptopmaker Framework zegt dat producten met verlies moeten worden verkocht, als men de huidige prijzen wil aanhouden.
Een Amerikaanse ondernemer met een eigen jeansmerk legt op TikTok uit dat de importtarieven van Trump hem op 3 manieren raken
Adrew Chen, eigenaar van een goedlopend spijkerbroekenmerk, legde op Tiktok uit hoe de importheffingen zijn producten raken.
CONTACT
ADVERTEREN
VACATURES
Business Insider
is onderdeel van
Sijthoff Media
Heb je deze mail doorgestuurd gekregen?
Klik dan hier om je ook in te schrijven
.
Verstuurd aan: newsletter@newslettercollector.com
Klik hier om je voorkeuren te wijzigen of af te melden
.