Lieve gasten,
De Echoput Wijnclub nodigt u van harte uit voor een exclusieve 4-gangen wijnmakerslunch met proeverij in samenwerking met het befaamde Domaine Hering uit de Alsace. Tijdens deze middag op zondag 3 november serveren wij u een verfijnd 4-gangen menu afgestemd op de geselecteerde wijnen van Hering.
Domaine Hering heeft een rijke familietraditie die al meer dan 160 jaar teruggaat. Het gerenommeerde wijnhuis staat onder meer bekend om haar Grands Crus Kirchberg de Barr. Het unieke terroir aan de voet van de Vogezen zorgt voor een hoge kwaliteit wijnen, geproduceerd op een duurzame manier.
De middag begint met een persoonlijke introductie van het domaine en informele proeverij. Tijdens de aansluitende wijnmakerslunch neemt de familie Hering u persoonlijk mee op een smaakvolle reis door hun wijnen, en beantwoorden zij graag al uw vragen. Het keukenteam van de Echoput, onder leiding van chef Peter Paul van den Breemen, creëert speciaal voor deze gelegenheid een menu dat de gastronomische veelzijdigheid van de Hering-wijnen laat zien.
Na de lunch heeft u de mogelijkheid om de wijnen van Domaine Hering aan te schaffen met een exclusieve korting, zodat u ook thuis kunt genieten van deze bijzondere selectie.
Voor het all-in tarief van € 124 verwelkomen wij u graag voor deze proeverij en 4-gangen lunch inclusief aperitief, de wijnen, tafelwater en koffie/thee met friandises na.
Datum: Zondag 3 november Tijd: Ontvangst vanaf12:00; Aanvang proeverij om 12:30; Aanvang lunch om 13:30; Einde rond 17:00 uur. Locatie: Hotel Restaurant de Echoput Tafelsetting: Table d’hôtes* (gemeenschappelijke tafel)
Het aantal plaatsen is beperkt! Reserveer nu via onderstaande link of bel 055-5191248.
*U kunt geen aparte tafel reserveren, maar reserveert een plaats aan een gemeenschappelijke tafel met andere gasten.
Met gastvrije groet, Het Echoput team |