Veel gezondheid gewenst!

Geniet van kunst, doe mee met ons en word Vriend

Mede door de steun van de Vrienden van Stichting Kunstweek kunnen honderden kunstenaars hun kunst tonen en verkopen, verschijnt elk jaar het prachtige Jaarboek Kunstenaars, is de website allekunstenaars.nl ontwikkeld en zijn nog veel meer activiteiten georganiseerd om het werk van vele Nederlandse beeldend kunstenaars te steunen. Samen zijn we sterk!

Daarom vragen we u om Stichting Kunstweek en daarmee Nederlandse beeldend kunstenaars te steunen als Vriend. Daar zijn de kunstenaars u dankbaar voor en u krijgt dan leuke voordelen speciaal voor Vrienden. Voor 70 euro per jaar (minder dan 6 euro per maand) bent u Vriend.

Welkomstcadeaus
Bovendien krijgt u nu twee cadeaus bij aanmelding. Een prachtig kunstboek èn een mooie kleuren ets van Kunstenaar van het jaar 2007 Ad Arma, samen ter waarde van maar liefst € 149,95 (een afbeelding vindt u op de website).
Maak het verschil en word Vriend

Virtueel beursbezoek

op de ADAF in Amsterdam

Het is natuurlijk niet hetzelfde als in de werkelijkheid, maar bij gebrek aan beter kunt u in deze tijd wel op het internet van kunst genieten. De 3D tour van de ADAF bevelen we van harte bij u aan.
 
3D Virtuele rondleiding

Virtueel atelierbezoek

lekker struinen

Honderden kunstenaars van bijna alle disciplines tonen en verkopen er hun werk. Er is veel moois te zien!
Kunst kijken
 U ontvangt deze nieuwsbrief als abonnee op het E-magazine van Stichting Kunstweek.

Wilt u uw e-mailadres wijzigen of de nieuwsbrief niet meer ontvangen?
U kunt
 hier uw gegevens wijzigen of uw e-mailadres uitschrijven