Hallo John

Geniet jij ook zo van al dat geel en wit langs de wegen en in de weilanden? Het fluitenkruid waait er ook heerlijk op los vandaag. Een paar weken geleden heb ik mijn telelens weer herontdekt in de keukenhof. Vroeger werkte ik er veel meer maar nu eigenlijk nooit meer. Jackie Kramer uit de US kwam een paar dagen bij mij en samen zijn we 2 lange dagen in de keukenhof geweest en daar heb ik weer veel met mijn telelens gewerkt. Grappig eigenlijk want zo begon ik ook in de keukenhof maar dat veranderde al snel.

Jackie werkt heel veel met de telelens en ze inspireerde me om hier ook weer meer mee te gaan werken. Nu heb ik zelf een oude 70-300 die ik niet zo goed van kwaliteit vind wat de scherpte betreft maar voor macro is dat prima en lekker licht qua gewicht dus ik heb genoten. Zoveel dat ik in de week erna toen ze weer weg was een aantal ochtenden vanuit huis door de weilanden ben gaan wandelen met die mooie ochtend zon. Het straatje waaraan ik woon is waanzinnig mooi met al dat geel en wit. Dus het was volop genieten. Nou ja die ochtend zon veranderde natuurlijk al snel want ik blijf gelijk overal hangen dus veel zie ik niet. Zo genoot ik van 7 hazen die rondjes renden in het veld om elkaar heen. Ik dacht dat ik met mijn camera filmde. Helaas dus niet maar gelukkig heb ik wel en foto gemaakt waar er 4 opstaan. Gelukkig heb ik het filmpje nog wel in mijn hoofd zitten. Verder gaat het hier lekker door achter de schermen. Een volle agenda en het is dus volop genieten. Ik hoop voor jullie ook?

 

Er is nog plek morgen voor de Lezing in samenwerking met Cameraland in Alkmaar.

Morgen is het zover en ga ik richting Alkmaar naar de Hortus. Ik heb er super veel zin in. Een nieuwe locatie is altijd leuk. De workshop is al vol maar voor de lezing is er nog plek.
Deze lezing vindt plaats in de Alkenhorst in Alkmaar. Dit is een samenwerking met Cameraland. Mocht je interesse hebben?
Hier kun je meer info vinden.

https://www.cameraland.nl/college-creatieve-macrofotografie-andrea-gulickx

Er zijn nog 2 plaatsen voor de creatieve macro workshop met Laowa leenlenzen op zaterdag 24 mei. Meer info vind je hier.

Er zijn nog 2 plaatsen voor de Lensbaby macrofun workshop met Lensbaby leenlenzen op zaterdag 31 mei. Meer info vind je hier.

Er is nog plek voor de workshops
Stills & flatlays op 6 juni
Diptych daily life op 7 juni

In het prachtige Beusichem geven Carola van Santen en ik deze super leuke creatieve workshops. Iedere workshop was een feestje vorig jaar. Prachtige resultaten van de deelnemers en vooral veel creativiteit en plezier met zijn allen. 

Voor Stills & Flatlays heeft Carola een overvloed aan mooie brocante spullen om hiermee aan de slag te gaan en je eigen settings voor stills en flatlays te gaan maken. Om het je ook wat makkelijker te maken zullen er ook ook al wat settings opgebouwd staan. Uiteraard kun je hiermee doen wat je wilt. 

In diptych maak jij je eigen verhaaltjes via het combineren van beelden in een diptych(tweeluiken) of triptych(drieluiken). Foto's die elkaar gaan versterken en zo een verhaal vertellen.
De overvloed aan mooie broncanterie combineren we dan met zowel de omgeving binnen als buiten. De wind speelt dan ook een rol voor sfeer.
Zie je het wuifende gras al voor je met de plukbloemen? Een prachtige gedecoreerde kas, kippen en paarden en waslijnen waar de 'was' wappert in de wind. Een heerlijke plek om los te gaan met je creativiteit. Carola en ik begeleidingen jullie de gehele dag.

Heb je zin om aan de slag te gaan hiermee dit zijn de links voor meer info.

6 juni Stills & Flatlays 
7 juni Diptych daily life 


Bekijk hier het filmpje voor een indruk via instagram.



Geniet lekker verder van al dat moois een ik hoop dat onze wegen elkaar ergens kruisen.

Hartelijke groetjes
Andrea

 
Copyright © 2025 Andrea Gulickx Photography, All rights reserved.
Je hebt deze nieuwsbrief ontvangen omdat je je hebt ingeschreven voor de nieuwsbrief van Andrea Gulickx Photography.

Our mailing address is:
Andrea Gulickx Photography
Mauriksestraat
Maurik, Gelderland 4021 HJ
Netherlands

Voeg ons toe aan uw adresboek


Want to change how you receive these emails?
You can
update your preferences or unsubscribe from this list.

Email Marketing Powered by Mailchimp
Facebook
Twitter
Website
Instagram