Meld je aan voor onze Open Avond op dinsdag 18 februari
 
 

Clinic: Succesvol merkmanagement, hoe doe je dat?


Ontdek tijdens de gratis clinic op 10 januari hoe je merk een waardevolle bijdrage kan leveren aan het bedrijfsresultaat. Je leert aan de hand van cases van o.a. Tony's Chocolonely en ING hoe je jouw merk een centrale en strategische plek geeft binnen jouw organisatie om de gewenste doelstellingen te bereiken. 

 
 

Post-HBO Digital & Online Marketing


Til tijdens de post-hbo Digital & Online Marketing jouw tactische digital marketing kennis en vaardigheden naar een hoger niveau en ontdek hoe je de digitale marketing mix optimaal inzet. 
 
De post-hbo Digital & Online Marketing start gegarandeerd op 28 januari in Leusden 

 
 

NIEUW: Training Social Media Strategie & Advertising


Ontdek met de training Social Media Strategie & Advertising nieuwe Social Media kanalen als TikTok, maar leer ook hoe je de bekende platforms optimaal inzet voor jouw organisatie. Volg de hele 6 daagse training of maak een eigen combinatie van de vijf onderdelen uit deze training. 

 
 

Open Avond


Een opleiding levert het meest op als deze aansluit bij jouw kennisbehoefte, carrièrewensen en persoonlijke situatie. Het kiezen van een opleiding is een weloverwogen keuze en wij helpen je daar graag bij! Meld je nu aan voor onze Open Avond op dinsdag 18 februari en vind een passende opleiding! 


 
 
 
 
OVER BEECKESTIJN

Innovatief & inspirerend
✓ Vertaling naar de praktijk
✓ Topdocenten: vakexperts

CONTACT

Telefoon: 088 1474 100
WhatsApp: 06 2500 2317