de Bibliotheek Eemland
 
 
 
 
Mijn menu   |   Cursussen   |   Sporen van Indië
 
Documentaire ‘Sporen van Indië – In Amersfoort’
 
We bouwen de Bibliotheek het Eemhuis om tot filmzaal met een scherm van 10 meter breed! De documentaire ‘Sporen van Indië – In Amersfoort’ draait hier exclusief. We hebben er maar liefst 2 jaar aan gewerkt en nu mogen we ‘m vol trots aan jou laten zien!

Presentator Hans Goedkoop, bekend van ‘Andere Tijden’, schreef het script en presenteert de documentaire. In ‘Sporen van Indië’ is de stad Amersfoort de basis voor de verhalen. Vol met nooit eerder vertoonde beelden. Persoonlijk, verrassend, actueler dan ooit. 4 eeuwen verwevenheid van Indië, Nederland en Amersfoort, zoals je die nog niet eerder zag.

Bekijk de documentaire exclusief in het Eemhuis. Tickets zijn €12,50. Premièretickets kosten meer. Op onze website kun je de trailer zien en vind je meer informatie.
 
Bekijk meer   S
 
Goede voornemens?
Speciaal voor leden van de Bibliotheek hebben we een aanbod van interessante cursussen en trainingen samengesteld. Als lid van de Bibliotheek kun je deze online cursussen gratis volgen. De aanbieders van de cursussen zijn Soofos en GoodHabitz.
 
Kies jouw gratis cursus   S
 
 
Begin dit jaar goed!
Met een paar uurtjes per week in een leuke functie, kun je iemand echt verder helpen. 
We zoeken met name vrijwilligers die digitaal vaardig zijn en het leuk vinden om mensen te begeleiden tijdens de computercursus voor beginners.
 
Naar de vacatures   S
 
 
Positief   Negatief
 
S
 
fb   tw   insta   insta
 
S
open