Als manager en projectleider heeft u het tegenwoordig niet makkelijk. Er is steeds meer onvoorspelbaarheid, complexiteit en veranderlijkheid. En toch wordt er van u verwacht dat u uw projecten binnen de planning oplevert.
Gratis mini-college succesvol projecten leiden in een complexe omgeving Alvast een inkijkje in het programma? In dit gratis mini-college geeft prof. dr. ir. Rini van Solingen 5 inzichten voor succesvol projecten leiden in een complexe omgeving.
Dit is een kleinschalige masterclass. Wees er op tijd bij en verzeker uzelf van een plaats. Komt u met een collega? Dan profiteert u van € 200,- korting per persoon.
Heeft u vragen of wensen? Neem dan gerust contact met mij op via 06-11 85 43 76 of dorien.dejong@bsl.nl