Tips om nog meer van kunst te genieten
Brabant Art Fair 2022
Prachtige kunstwerken in de Grote Kerk van Breda

Op 12 en 13 maart is de Grote Kerk van Breda weer gevuld met honderden kunstwerken van leden van de NABK. Zij laten u graag hun mooiste (en vaak nieuwste) kunstwerken zien en vertellen er met veel passie over. Daarnaast geniet u tijdens uw bezoek ook van de prachtige entourage van de kerk. Toegangskaarten kunt u kopen voor € 7,- per stuk via www.brabantartfair.nl.

Gratis naar deze kunstbeurs?
Vrienden van Stichting Kunstweek krijgen, als dank voor hun steun, gratis toegang tot deze -en nog vele andere- kunstbeurzen. Zij profiteren daarnaast ook nog jaarlijks van nog meer wisselende cadeaus en kortingen die gezamenlijk een grote waarde vertegenwoordigen. Wilt u ook Vriend worden en daarmee Stichting Kunstweek steunen? Elke nieuwe Vriend ontvangt nu een welkomstpakket ter waarde van € 245,-! U vindt alle informatie op www.kunstweek.nl/vriend.asp
Ik word Vriend van Stichting Kunstweek!
Nieuw: De Akun
leuk cadeau voor uzelf of iemand anders!

De Akun is een nieuw Nederlands betaalmiddel. Een betaalmiddel waarmee kunst en aan kunst gerelateerde zaken (deels) kunnen worden betaald. 

De Akun Kunstbiljetten zijn een origineel cadeau. U geeft kunstbiljetten cadeau waarmee een kunstwerk of een aan kunst gerelateerd product kan worden gekocht. Bij uw bestelling, waarop u nu 10% korting krijgt,  kunt u ook feestelijke cadeau-enveloppen bestellen.

U kunt de Akun biljetten ook sparen, want elk biljet is uniek, genummerd en gesierd met kunst van twee Nederlandse kunstenaars.

Meer informatie over dit nieuwe initiatief vindt u op www.akun.nl.

Bezoek kunstenaars in
hun eigen atelier

Dit jaar vindt, op verzoek van vele kunstenaars, het Landelijk Atelierweekend twee keer plaats: De voorjaarseditie op 25 en 26 juni en de najaarseditie op 12 en 13 november. 

Sinds vorige week kunnen kunstenaars met een eigen atelier zich aanmelden voor deelname. In de loop van de komende weken vindt u dan ook steeds meer kunstenaars die u tijdens het Landelijk Atelierweekend graag ontvangen voor een kijkje 'achter de schermen'. Tijdens het Landelijk Atelierweekend organiseren veel kunstenaars workshops en kunt u kunst kopen voor een heel schappelijke prijs. Houd de site in de gaten om te zien welke ateliers geopend zijn in juni en/of november! Zie landelijkatelierweekend.nl.

Art Eindhoven 2022
9 en 10 april, Klokgebouw Eindhoven

Op 9 en 10 april openen de deuren van het monumentale Klokgebouw voor uw bezoek aan Art Eindhoven 2022! 

U geniet tijdens uw bezoek van streng geballoteerde kunstwerken van ruim 100 kunstenaars uit zowel binnen- als buitenland! Daarnaast vindt u ook de werken van 20 finalisten van Painting of the Year én is er een deelexpositie van het Philips Museum.

U kunt nu - tot uiterlijk 1 maart -  een gratis ticket reserveren! De kortingscode KF2202 geeft een korting van € 9,- (de waarde van één ticket) op uw bestelling. Wordt u vriend van Stichting Kunstweek, dan krijgt u ook voor deze beurs gratis toegang voor maximaal 4 personen.
Reserveer uw gratis ticket
 U ontvangt deze e-mail als abonnee op Kunst Flits, omdat u eerder belangstelling heeft getoond voor een bezoek aan een van onze kunstbeurzen, door het aanvragen van een (gratis) toegangskaart of het invullen van een bezoekersenquête.

U bereikt ons via:
hallo@dekunstcollegas.nl
Postadres: Oeverkruid 13 | 4941 VV Raamsdonksveer

Wilt u uw voorkeuren veranderen?
U kunt hier uw gegevens 
updaten of uitschrijven voor Kunst Flits.