Zo creëer je meer brand awareness: vijf tips
Bloemen voor door de brievenbus. Het is lastig voor te stellen dat daar nog een mooi boeket van te maken valt. BloomPost weet er gelukkig wel raad mee. De verkoop van brievenbusboeketten heeft door corona een vlucht genomen. Genoeg reden voor verdere expansie.
Covid en de consumptie rondom de feestdagen roepen de vraag op of het zo verder kan. Moeten consumenten uiteindelijk niet anders consumeren en horen retailers daar andere businessmodellen bij te kiezen?
Wil je je brand awareness vergroten en vertrouwen opbouwen onder je doelgroep? Volgens Branex zijn er vijf psychologische factoren die je daarbij kunnen helpen. Welke? Dat zie je in deze infographic.
Zo wil Lidl winkelen aangenamer en efficiënter maken
Er is zes maanden aan de winkel gewerkt, maar dan staat er volgens Lidl ook iets. In Lokeren, in de Belgische provincie Oost-Vlaanderen, heeft de supermarktketen een nieuw concept gelanceerd. Een warm interieur met 'eetwerelden' moet het winkelen aangenamer en efficiënter maken.
Advertorial
Welke trends en ontwikkelingen gaan komend jaar het e-commercelandschap bepalen? Waar kan je nu al op anticiperen en waar liggen voor jouw organisatie de grootste kansen? In deze whitepaper vind je de belangrijkste e-commercetrends voor 2021 op het gebied van digitale strategie, online marketing en techniek.
Door de sterke groei van de intra logistiek, de versnelling van de e-commerce en de "industry 4.0"-trends, groeit de behoefte aan geautomatiseerde opslag en material handling. Royal Reesink speelt hier met de divisie Reesink Logistic Solutions succesvol op in.
Service
In deze podcastaflevering spreken we met Jan Willem Juffer, directeur van Euretco Sport met de retailformules Intersport, Runnersworld en The Athlete’s Foot Benelux.
Het novembernummer van RetailTrends staat grotendeels in het teken van technologie. Zo spreken we Sonja Moosburger, managing director van N3XT, de innovatietak van MediaMarktSaturn. Verder interviews met onder meer Amac, Facebook en de retaillessen van Erik-Jan Mares (Zeeman).
In het novembernummer van RetailTrends:
» Rituals haalt nieuwe coo bij Metro
» My Jewellery mikt op tien nieuwe winkels volgend jaar
» Omzet Stox Energy Socks verzesvoudigd, 'mede door corona'
» FNG wil doorstart met Ellos maken
» HEMA opent eerste twee winkels in Mexico
Events save the date
Fans Love Brands - 8 april
Next Gen Retail in Berlijn - 22 april
The Eataly Experience - 3 juni
Stores That Wow - 10 juni
RetailTrends Live - 9 september
Changemakers in Retail - 7 oktober
What's Next in Retail Tech -11 november
RetailTrends Media - Lindelaan 8, 6721 VC Bennekom
E-mailadres - info@retailtrends.nl
Geen nieuwsbrief meer ontvangen? Klik hier om u af te melden.