Congres hart- en vaatziekten | vrij 11 november 2022, Veenendaal
bekijk de e-mail online
Beste heer, mevrouw,

Hart- en vaatziekten zijn een van de grootste oorzaken van overlijden. Toch is aandacht voor deze belangrijke aandoeningen nog een onderbelicht thema in nascholingen. 

Praktische insteek
Daarom staan op vrijdag 11 november hart- en vaatziekten centraal. Met, zoals je van ons gewend bent, een leerzaam maar vooral praktisch programma. Zo kun je tijdens één van de workshops zelfs aan de slag met de anatomie van het hart in de praktijk: je gaat namelijk een echt varkenshart ontleden.
Belangrijke thema’s
Er komen thema’s aan bod waar jij in de dagelijkse praktijk mee te maken hebt:
Congres hart- en vaatziekten

Het vrouwenhart

Cardioloog Angela Maas
gaat in op wat jouw rol kan zijn voor vrouwen met
hart- en vaatziekten.
Congres hart- en vaatziekten

Hartfalen

Wat maakt hartfalen eigenlijk zo complex? Verpleegkundig specialist hartfalen Marjan Aertsen vertelt je hier meer over.
Congres hart- en vaatziekten

Bouw en werking hart en vaten

Anatoom Jan Kooloos geeft je een mooi overzicht van de bouw en werking van het
hart en de vaten.
Leer over symptomen en hartklachten
Waar je ook werkzaam bent, je ziet steeds vaker patiënten met een hart- en vaatziekte of die met de gevolgen daarvan te maken hebben. Weet wat de laatste ontwikkelingen zijn en ook hoe je symptomen eerder signaleert. Met meer kennis weet je beter wat jouw rol kan zijn bij hart- en vaatziekten. Jij komt toch ook?

Met vriendelijke groet,

Christa van den Hurk
Programmamanager Events - Nursing Congressen

PS Tip: boek je nu al je tickets, dan ben je verzekerd van je plek én je krijgt een mooie korting!
twitter FacebookInstagram

Dit bericht is verzonden naar newsletter@newslettercollector.com. Afmelden of e-mail voorkeuren aanpassen? Ga naar je profielpagina.