Mensen die levensreddende hiv-zorg bieden in Oeganda mogen nooit in de gevangenis belanden. Teken deze petitie.
 
E-mail slecht leesbaar? Klik hier
 
teken ook
Hiv-zorg bieden mag niet strafbaar zijn
 
 
Beste supporter,
 
 
De president van Oeganda staat op het punt een nieuwe anti-lhbtiq-wet te ondertekenen. Door deze nieuwe wet hangt duizenden mensen gevangenis- en zelfs de doodstraf boven het hoofd. Maar ook het geven van voorlichting en levensreddende hiv-zorg aan lhbtiq’ers wordt strafbaar.

Deze wet is desastreus voor de lhbtiq-gemeenschap én de aidsbestrijding. Daarom wil ik je vragen vandaag onze petitie te tekenen. Daarmee moedigen we de Nederlandse overheid aan zich uit te blijven spreken tegen deze wet en vóór het recht op zorg van iedereen. Internationale politieke druk is nu hard nodig.

Bij voorbaat hartelijk dank!
 
 
 
 
 
Met vriendelijke groet,

Mark Vermeulen
Directeur Aidsfonds
 
teken hier
 
 
 
 
Kinderen met hiv 
Voor een succesvolle levensreddende behandeling is het belangrijk dat kinderen met hiv op een laagdrempelige en kindvriendelijke manier uitleg krijgen over de behandeling. In Zuid-Afrika is hiervoor een unieke aanpak ontwikkeld die nu ook wordt geïntroduceerd in Nigeria.
 
lees meer
 
 
 
Kinderen met hiv
 
 
 
 
 
 
Nieuwe testmethode in Zuid-Afrika
Veel mensen in Zuid-Afrika hebben toegang tot hiv-zorg, maar toch verloopt de behandeling niet altijd goed. Aidsfonds kon dankzij Amsterdam Dinner Foundation een onderzoek naar dit probleem financieren. Wetenschappers uit Nederland en Zuid-Afrika kwamen met een nieuwe aanpak.
 
lees meer
 
 
 
Nieuwe testmethode in Zuid-Afrika
 
 
 
 
 
Wat vind jij van deze e-mail?
 
 
Volg ons op
 
 
 
Contact  |  Privacy
 
 
Je ontvangt deze e-mail omdat je hebt aangegeven op de hoogte te willen blijven over het werk van Aidsfonds. Liever geen e-mails meer ontvangen? Meld je hier af.