‘Vrouwen hebben leiderschap in de zorg getransformeerd’ – Anita Wydoodt
Vrouwelijke bestuurders hebben de zorg een wending gegeven. ‘De focus ligt meer op inhoud, samenwerking en besturen in teams’, aldus Anita Wydoodt.
Mevr. De Bestuurder, diversiteit in leiderschap in de zorg Anita Wydoodt schreef Mevr. De Bestuurder, een boek over nieuw leiderschap en de reis van twintig powervrouwen die hun stempel op de zorg hebben gedrukt. Tijdens het congres Vrouwelijk leiderschap in de zorg vertelt Anita over haar eigen ervaring als enige vrouwelijke bestuurder in een mannelijke omgeving en haar zoektocht naar haar toevoegde waarde als leider.
U krijgt antwoord op de volgende vragen: ✓ Wat zijn de uitdagingen voor vrouwen in leidinggevende rollen op dit moment? ✓ Hoe zet u uw kracht in als leider én blijft u als vrouwelijke leider bij uw eigen waarden? ✓ Wat is de kracht van diversiteit in leiderschap en hoe kunnen vrouwen daaraan bijdragen? ✓ Wat is de top 5 van tips en tricks voor vrouwelijke leiders uit het boek ‘Mevr. De Bestuurder’?