‌   ‌   ‌   ‌   ‌   ‌   ‌  ‌   ‌   ‌   ‌   ‌   ‌   ‌   ‌   ‌   ‌   ‌   ‌   ‌  ‌   ‌   ‌   ‌   ‌   ‌    ‌  ‌   ‌   ‌   ‌   ‌   ‌   ‌  ‌   ‌   ‌   ‌   ‌    ‌  ‌   ‌   ‌   ‌   ‌   ‌   ‌  ‌   ‌   ‌   ‌   ‌    ‌   ‌  ‌   ‌   ‌   ‌   ‌   ‌   ‌  ‌   ‌   ‌   ‌  
Bekijk hier de webversie
logo van canvas
 
Hallo ,

In Face to Face gaat inspecteur Bjørn Rasmussen op zoek naar de moordenaar van zijn eigen dochter. De Deense reeks start vanavond op Canvas en kan je meteen integraal online bekijken, net als de rest van onze straffe fictieseries. Meer nood aan humor? Ook dan zit je goed op canvas.be met drie seizoenen van het legendarische Het Peulengaleis!
Face to face
vanaf zaterdag 18 april om 20u35 op Canvas en canvas.be
Wanneer inspecteur Rasmussen naar het mortuarium geroepen wordt voor een dode vrouw ontdekt hij tot zijn afschuw dat het om zijn eigen dochter gaat. De autopsie gaat uit van zelfmoord, maar Rasmussen weigert dat te geloven. Hij zoekt een na een haar vrienden op en brengt zo haar laatste dag in kaart. Tegelijk wordt hij geconfronteerd met zichzelf en zijn rol als vader en ex-echtgenoot.

Naast Ulrich Thomsen als Rasmussen speelt het kruim van het Deense acteursgild mee in Face to face, een reeks die het midden houdt tussen een misdaadthriller en een psychologisch drama. Een merkwaardig, wat luguber detail: de rol van Thomsens dochter is voor zijn echte dochter Alma Ekehed Thomsen.
bekijk de reeks online >
Meer fictie op canvas.be
De Noorse topserie Exit
Exit, een op feiten gebaseerde dramareeks, dompelt je onder in de hoogste regionen van de Noorse financiële wereld. Vier steenrijke vrienden denken dat ze het gemaakt hebben en gaan zich te buiten aan allerlei uitspattingen.
kijk nu >
 
Voor elk wat wils
Canvas.be helpt je binnenblijven met een uitgebreid aanbod topfictie: van het spraakmakende Chernobyl tot vier seizoenen van Le bureau des légendes, en van de relatiekomedie State of the union tot het eigenzinnige True detective.
ontdek al onze fictiereeksen >
 
Het Peulengaleis
De komische reeks Het Peulengaleis hoeft nauwelijks voorgesteld. Het televisiebroertje van Het Leugenpaleis, het absurde radioprogramma van Bart Peeters en Hugo Matthysen, liep van 1999 tot 2005 op Canvas. Vaste rubrieken als Jehaan en Petrik, De Jos Bosmans Show, Yvonne & Yvette en De mannen van de Gamma staan sindsdien in het collectieve geheugen gegrift.

Een best of zie je, op algemeen verzoek, vanaf volgende week elke dinsdag en donderdag op tv. En de laatste drie seizoenen zie je nu al integraal op canvas.be.
kijk nu >
Volg ons op:
Facebook Facebook Facebook