Nieuwsbrief niet leesbaar? Bekijk dan de webversie op https://www.autogespot.be/nl/nieuwsbrief/7dfb7aa3670bcf8009b1128bb9dba5ef?_country=Belgium&utm_source=nieuwsbrief&utm_medium=email&utm_campaign=dagelijks

 
     
  Autogespot Dagelijkse nieuwsbrief
Oct 2, 2022
 
     
cup cup   Winnaar Spot van de Dag Oct 2, 2022
 
Rolls-Royce Wraith Spofec, gespot door Thomaserati (Thomas De Lange)
Rolls-Royce Wraith Spofec, gespot door Thomaserati (Thomas De Lange) Rolls-Royce Wraith Spofec, gespot door Thomaserati (Thomas De Lange) Rolls-Royce Wraith Spofec, gespot door Thomaserati (Thomas De Lange)
 
Rolls-Royce Wraith Spofec, gespot door Thomaserati (Thomas De Lange)
Gewonnen met 52% van de stemmen
 
 
Country
Country
Country
Country
Country
 
 
Country
Country
Country
Country
Country
 
 
Country
Country
Country
 
 
cup Laatste nieuws
     
 
Titel nieuwsartikel

Britse Lotus 340R is terug van weggeweest!

Een erg gaaf speciaaltje van Lotus; de 340R. Dit exacte exemplaar werd in 2013 in Monaco gespot, en nu is hij eindelijk voor de tweede keer gespot! Sindsdien is de straatlegale raceauto van een metamorfose voorzien!

Lees meer
 
     
     
 
Titel nieuwsartikel

Auw, dubbel pech

De handhavers maken het toeristen in de kustplaats Scheveningen steeds lastiger. Volgens de spotter van dienst mag je je auto maximaal 2 uur in de buurt van het strand parkeren. De eigenaren van twee gespotte auto's waren blijkbaar niet op de hoogte van deze regels, en dat resulteerde in beide gevallen in een wielklem.

Lees meer
 
     
     
  Meer nieuws:  
arrow Amerikaanse DB9 in Duitsland gespot
arrow Tweemaal Jaguar XKR-S Cabrio
arrow Wat een kleurtje allemaal niet doet!
arrow Tweemaal opvallende F12berlinetta
arrow Ferrari F8 Tributo Novitec N-Largo past perfect in Dubai
 
         
         
    Word spotter    |    Spot uploaden    
         
    Je ontvangt de Autogespot nieuwsbrief dagelijks. Inschrijving aanpassen  |  afmelden
© Copyright 2004-2022 Autogespot
   
         
    Autogespot    
         
footer