Wordt de e-mail niet goed weegegeven? Bekijk de e-mail in je browser
HET IS LENTE... DUS TIJD VOOR HARDLOPEN! 
 
Het zonnetje laat zich voorzichtig zien en de temperaturen zijn de afgelopen dagen flink opgelopen. Misschien wat voorbarig, maar het lijkt erop dat de zomer er langzaam aan komt. Heerlijk om weer wat vitamine D te tanken na een lange koude winterperiode. 's Avonds zonder jas over straat, lange avonden vol gezelligheid én een ideale voorbereiding op Univé Maastrichts Mooiste.
 
NIEUW IN 2018! MASITA-LOOP 5KM! 
 
Ben jij lid van een sportvereniging en wil je samen met je team de uitdaging tijdens Univé Maastrichts Mooiste aangaan tegen andere sportteams uit onze Provincie? Dan is dit je kans! Schrijf je met minimaal 6 teamgenoten in en loop de 5 Kilometer tijdens Univé Maastrichts Mooiste. De tijd van de 5e loper wordt berekend als jullie (team)einduitslag. 
 
Sport is gezond, sport is leuk, sport versterkt de sociale binding en wat is er nou leuker dan samen met je team deze Challenge aangaan? Zijn jullie het snelste team van Limburg? Dan mogen jullie t.w.v. €600,- aan Masita sport items inkopen voor het gehele team. Masita steekt trainer, waterzakdrager én spelers helemaal in het nieuw! 
PROGRAMMA 2018 
 
Univé Maastrichts Mooiste, het mooiste spektakel van de stad, is een van de meest bekende hardloopevenementen in de provincie Limburg. Het evenement trekt jaarlijks duizenden hardlopers van jong tot oud. Ben jij er op 8 - 9 of 10 juni 2018 bij? Schrijf je in!
 
Vrijdag 8 juni 2018: City Centre Trail
Start: 19:00 uur
Afstand: 11KM / 6KM
 
Zaterdag 9 juni 2018: Wandeltocht
7,5KM: 10:00 uur – 11:00 uur
15KM: 09:30 uur – 11:00 uur
20KM: 09:00 uur – 11:00 uur
30KM: 08:00 uur – 10:00 uur
Sluiting finish: Omstreeks 17:00 uur
 
Zondag 10 juni 2018: Maastrichts Mooiste
Start Kinderloop: 09:10 uur
Start Gamma/Karwei 5 Kilometer: 11:00
Start 10 Kilometer: 12:15
Start Rabobank 10 Engelse Mijl: 14:15
CITY CENTRE TRAIL 2018 
 
Op vrijdagavond 8 juni, zal er gestart worden met de 2e editie van de City Centre Trail. Deze nieuwe Univé Maastrichts Mooiste City Centre Trail is een heuse verkenningstocht langs en door de mooiste plekken in Bourgondisch Maastricht. Beleef een unieke route langs onontdekte plekjes, steegjes en bijzondere gebouwen zoals bioscopen, een museum, het stadspark en andere te gekke locaties die je niet wilt missen. Steegjes en trappen zullen niet gemeden worden in dit parcours. Dit jaar heb je de mogelijk uit twee afstanden, circa 11 KM óf 6 KM. 
 
Benieuwd welke locaties onderdeel uitmaken van de City Centre Trail route? Wij geven je alvast een tipje van de sluier. Het Bonnefantenmuseum, de Brandweerkantine en het Dinghuis zijn locaties die dit jaar opnieuw deel uit maken van de route. Benieuwd naar de volgende locaties? Hou onze social media kanalen goed in de gaten! 
 
Het Bonnenfantenmuseum
Oude meesters vinden samen met moderne en hedendaagse kunst hun plek in het iconische, door de Italiaanse architect Aldo Rossi ontworpen gebouw. Het Bonnefantenmuseum vertelt verhalen met afwisselende tentoonstellingen, rondleidingen, bijzondere lezingen en kinderactiviteiten.
 
Iedere dag kun je vanaf 10.00 terecht voor (h)eerlijke koffie en een snel ontbijtje of voor een lekkere, uitgebreide lunch. Ook is er snel en gratis internet aanwezig en zijn er werkplekken waar je je laptop kunt inpluggen. Vanaf 17.00 opent het restaurant waar we op een eerlijke manier en met gebruik van goede producten zullen koken.
 
Het Maastricht Visitor Center, in de volksmond ook wel ’t Dinghuis genoemd, ligt aan de Kleine Staat midden in het centrum. Het gebouw steekt hoog boven de omliggende panden en stamt uit 1470. Het Dinghuis heeft veel functies gehad: van gerechtshof tot uitkijkpost tot poppentheater en sinds de jaren 80 is er de VVV winkel gevestigd. 
Je ontvangt deze mail van Univé Maastrichts Mooiste. Wil je je afmelden, klik dan op 'afmelden'. 
Univé Maastrichts Mooiste
Tromputte 8
6269 BC Margraten
0031(0)43-2030016