Column: Het was me wel een jaartje, hoor
Wat gebeurde er afgelopen jaar in retailland? RetailTrends blikt terug op 2020, aan de hand van negen hoofdpunten. Vandaag: De redding van HEMA.
Vijf topretailers vertellen RetailTrends over het moment waarop ze zich realiseerden dat de wereld op zijn kop stond én hoe ze daarin – met vallen en opstaan – hun weg vinden. Frans Hartong, coo van Intergamma: "In een crisis als deze leer je het bedrijf op een andere manier kennen."
In deze speciale decembereditie van RetailTrends blikken we terug op 2020, een jaar dat de meeste retailers het liefst snel zullen vergeten. Daarom kijken we vooral ook vooruit naar 2021 met een breed scala aan retailers. Van de ceo van de Bijenkorf tot de vakkenvuller in de supermarkt.
Er zijn zoals bekend veel retailexperts in dit land. Hier kijken er twee terug op wat een bijzonder jaartje was.
RetailTrends geeft wekelijks een overzicht van drie apps die meer dan de moeite waard zijn. Deze week de apps van Google, Resengo en Wehkamp.
Advertorial
De digitale transformatie die we momenteel doormaken, leidt tot een radicaal ander consumentengedrag. Want technologie heeft niet alleen invloed op de verkoopkanalen, het verandert ook de manier waarop consumenten winkelen en wat ze verwachten van de shopping experience.
Winkelen zonder wachtrij en dure zelfscanapparatuur. Klanten tappen, scannen en betalen gemakkelijk met hun eigen mobiel met de Nokavision Retail App voor retailers. In dit branded webinar vertelt John Peters over zelfcheckout 3.0.
Service
RetailTrends inspireert vooruitstrevende professionals in retail en brands. Wil je op de hoogte blijven van de markt waarin je werkzaam bent? Word dan member van RetailTrends!
In deze podcastaflevering spreken we met Wouter Kolk, ceo van Ahold Delhaize Europa en Indonesië.
In het decembernummer van RetailTrends:
» 'Geen sprake van wanbestuur bij McGregor'
» Wijnmerk Neleman zoekt aandeelhouders
» CNV: 'Zet professionele beveiliging in bij supermarkten'
» 'Supermarkten hebben online privacy niet op orde'
» Horeca is dicht, maar Vegan Junk Food Bar zoekt groei
Events save the date
Fans Love Brands - 8 april
Next Gen Retail in Berlijn - 22 april
The Eataly Experience - 3 juni
Stores That Wow - 10 juni
RetailTrends Live - 9 september
Changemakers in Retail - 7 oktober
What's Next in Retail Tech - 11 november
RetailTrends Media - Lindelaan 8, 6721 VC Bennekom
E-mailadres - info@retailtrends.nl
Geen nieuwsbrief meer ontvangen? Klik hier om u af te melden.