De komende week staat er weer van alles op de planken. Lisse Knaapen neemt je mee in een aangrijpende en belangrijke monoloog over misbruik, gebaseerd op het autobiografische boek van Karin Bloemen.
Hans Luiten neemt je mee door de geschiedenis van Afghanistan. Bij Festen wordt een feestelijke avond verandert in een slagveld, met o.a. Peter Heerschop en Han Römer. Samen uit, samen thuis met Og3ne en Nederlands allermooiste liedjes.Â
Fan van Mumford and Sons? The Hillbilly Moonshiners brengt deze muziek naar het theater. Zing mee op de golven tijdens het Zeekorenfestival. Ivo de Wijs en Pieter Nieuwint zorgen voor een vrolijke middag met liedjes en versen gekruid met herinneringen en verlucht met PowerPoint-plaatjes.