De komende 24 uur ontvang je korting op Als het anders loopt (9+) en Sur(Render)
 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‍  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‍  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‍  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‍  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‍  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‍  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‍  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‍  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‍  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‍  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‍  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‍  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‍  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‍  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‍  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‍  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‍  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‍  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‍  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‍  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‍  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‍  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‍  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‍  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‍  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‍  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‍ 
 
Bekijk de online versie
Stadsschouwburg Haarlem
Sirene Sale
 
Beste heer Do,

Het is weer de eerste maandag van de maand. Dat betekent dat het Sirene Sale is bij Stadsschouwburg Haarlem. Vanaf het moment dat het luchtalarm wordt getest, maandag 3 februari om 12.00 uur, krijg je 24 uur lang:

50% korting voor Als het anders loopt (9+) van Het Houten Huis, Plan d- en Club Guy & Roni, op zondag 23 februari om 15.00 uur. Sirene Sale geldt voor 1e rangs kaarten, zowel voor de jeugd- als de volwassenenprijs.

50% korting op Sur(Render) van Theater Rotterdam / Alida Dors, op vrijdag 7 maart om 20.00 uur. Sirene Sale geldt voor alle 1e en 2e rangs kaarten.

Na het kiezen van je stoelen wordt automatisch de prijs 'Sirene Sale' geselecteerd. Wees er snel bij want OP=OP.

Heel graag tot ziens bij Stadsschouwburg Haarlem,

Met vriendelijke groet,

Ilse Wetselaar
Hoofd Marketing & Verkoop

De kortingsactie is geldig t/m dinsdag 4 februari 12.00 uur en er is een beperkt aantal tickets beschikbaar.
 
Als het anders loopt (9+)
Het Houten Huis, Plan d- en Club Guy & Roni

Soms komt er een voorstelling voorbij die alles overstijgt. Als het anders loopt (9+), waarin acteurs en dansers met en zonder een beperking een wereld vol tegenslag én kracht verbeelden, is zo’n voorstelling. Niet voor niets bekroond met de Zilveren Krekel 2023  voor “meest indrukwekkende jeugdtheaterproductie”.. “Liefdevol gemaakte prachtvoorstelling.” - Het Parool

 

‘Als het anders loopt’ gaat over een w...

zo 23 februari, 15:00 uur   |  Stadsschouwburg
Info & tickets
 
Sur(Render)
Theater Rotterdam / Alida Dors

Na het succes van Closed Eyes creëert theatermaker en choreograaf Alida Dors samen met haar dansers en de band HAYP een nieuw hoofdstuk. In (Sur)render gaat Dors op zoek naar een ‘nieuw wij’. De voorstelling wordt een totaalbeleving met bezwerende dans, opzwepende muziek, flowende poëzie en video art gecreëerd door gerenommeerd kunstenaar Geert Mul.

Het is een oud gegeven; de natuur leeft voort, maar d...

vr 7 maart, 20:00 uur   |  Stadsschouwburg
Info & tickets
open