Het programma voor het nieuwe seizoen is af. Enkele voorstellingen zijn zelfs al in verkoop o.a. Someone Like Her uit The Tribute: Battle of the Bands, Tim Franssen en Miss Montreal. Op dit moment leggen we de laatste hand aan onze programmafolder en treffen we alle voorbereidingen om in verkoop te kunnen gaan.
160 theatervoorstellingen, vele evenementen en concerten in het vooruitzicht! We verklappen alvast dat Henry van Loon weer naar De Meenthe komt. Ook Tineke Schouten en Ton Kas staan op het programma. De Zoete Zusjes, YouTube-hit en bekend van hun kinderboeken gaan komend seizoen ook ons theater onveilig maken. Natuurlijk staat er zoals je van ons gewend bent, ook weer veel muziek op het programma; van Wibi Soerjadi tot Temple of Rock en alles daartussenin.
Dus noteer alvast in je agenda: Donderdag 22 mei 10.00 uur - Start kaartverkoop theaterseizoen 25/26 Vrienden kunnen een week eerder op woensdag 14 mei om 10.00 uur al bestellen en de beste plaatsen kiezen. Dus wil je niets mis lopen? Word dan nu nog 'Vriend van De Meenthe.'
Waar zien wij jou?
UITGELICHT
CYRANO
do 8 mei
20:00 uur
Eleq Theaterzaal | € 39,-
Lovende recensies voor deze muzikale komedie met Jeroen Spitzenberger e.a. Een muzikale komedie over liefde, lef en een neus om nooit te vergeten. In deze adembenemende, grootschalige bewerking, met een 10-koppige topcast van acteurs en muzikanten, krijgt het klassieke verhaal van Cyrano de Bergerac een frisse, sprankelende twist. Niemand minder dan Jeroen Spitzenberger – een van Nederlands meest geliefde acteurs – speelt de rol van zijn leven als de scherpzinnige, grootmoedige Cyrano.
Terug naar zijn stand-up roots; slechts gewapend met microfoon en gitaar. Na twee hilarische shows, een sterrenregen en twee nominaties voor de Neerlands Hoop gaat Alex Ploeg met zijn derde solovoorstelling Unplugged terug naar zijn stand-up roots; slechts gewapend met microfoon en gitaar. Harde grappen, persoonlijke verhalen, absurde sketches en meeslepende gitaarliedjes komen in hoog tempo op je af. Alex fileert zichzelf en de wereld op ongekend hilarische wijze.
Beleef het indrukwekkende verhaal van Opperwachtmeester der Marechaussee Harmen Visser en Meike van Dalen, leden van knokploeg ‘Ome Willem’ in Vollenhove. In 1944 wordt hun verzet ruw verstoord door een razzia, waarbij duizenden polderwerkers naar Duitsland worden afgevoerd. Meike speelt met haar kennis van het morsealfabet een cruciale rol in de eindsprint naar vrijheid.
Op zaterdag 12 april vindt in De Tamboer de Nederlandse première plaats van Machine de Cirque met de voorstelling Kintsugi.
Dit Canadese gezelschap is internationaal succesvol met hun multidisciplinaire circustheatervoorstellingen.
Acht individuen ontmoeten elkaar bij een busstation en ze hebben één ding gemeen: het verlangen om ergens anders te zijn, om op reis te gaan naar vreemde landen. Kintsugi is een moment van grote menselijkheid, een opwindende storm met duizelingwekkende, acrobatische hoogstandjes.