St. Antonius gaat ziekenhuiszorg naar Utrecht verhuizen
Skipr

Steeds meer indicaties voor Wet langdurige zorg

De kosten van de langdurige zorg zijn in 2021 gestegen tot 28,4 miljard euro. Dat is een stijging van bijna 9 procent ten opzichte van het jaar hiervoor. Dit komt doordat het aantal Wlz-cliënten verder is toegenomen door de instroom van ggz-cliënten.


Skipr
Advertentie
 
logo
Met 15 jaar aan ervaring én een netwerk en specialisatie in de zorg weten wij hoe wij u op maat kunnen helpen en ontzorgen. Benieuwd wat wij voor u kunnen betekenen?

Advertentie
 
logo
Video's en persoonlijke leerroutes, heldere afbeeldingen en handige oefentoetsen: e-learingmodules van Bohn Stafleu van Loghum zijn toegankelijk, aantrekkelijk en inspirerend. Ontdenk het ruime aanbod en de accreditatiepunten. 

Skipr

Skipr Datum: 2 dec 2022
Skipr Plaats: Utrecht


   Inschrijven     
Advertentie
 
logo
Leer tijdens het congres Passende zorg op 7 maart 2023 van experts en koplopers hoe u met uw zorgorganisatie de eerste stap zet naar passende zorg.

Lid Raad van Bestuur

Cello via Suur & Company | Vught
 

Regiomanager

Patyna via Leeuwendaal | Friesland
 

Directeur Intramuraal Directeur Thuiszorg, Ontmoeten en GRZ

Florence via Van Bergen Search | Rijswijk

Programmamanager passende zorgpraktijken

Zorginstituut Nederland | Diemen

Directeur - Bestuurder | Interzorg B.V.

Interzorg B.V. via Corsten & Corsten | Oss

Teamhoofd verpleegafdeling Chirurgie

St. Antonius Ziekenhuis | Nieuwegein

Directeur-Bestuurder

NVvPO via K+V | Veenendaal

Uit de media


Skipr    

Skipr

Contact     Voorwaarden     Afmelden