In Wenen, Leipzig & de Provence
In Wenen, Leipzig & de Provence | Bekijk online versie
Header
shadwo.png
Bijzondere reizen uitgelicht
Prikkel uw zintuigen in goed gezelschap
Naast het feit dat de bestemmingen en thema’s van onze reizen doorgaans tot de verbeelding spreken, waant u zich gedurende sommige reizen bijkans in een andere tijd. In juni is dit niet anders. Reis af naar Oostenrijk en beland in kunstig Wenen van rond het jaar 1900. Muziekfanaten gaan wat verder terug en worden in de 18e eeuw in Duitsland getrakteerd op de hemelse klanken van Johann Sebastian Bach. In de Provence treedt u in de voetsporen van de Romeinen. Nog voordat onze jaartelling begon, veroverden zij de Zuid-Franse regio en hun bouwwoede resulteerde in de bouw van nieuwe steden en prachtige bouwwerken. Herbeleef dit tijdperk en geniet van het fascinerende Romeinse erfgoed.
  • In 1918 overleden vier vooraanstaande kunstenaars van de Wiener Secession. Honderd jaar later herdenkt en eert Wenen hun werk. Drs. Hettie Peterse leidt u tijdens een 6-daagse reis langs tentoonstellingen, musea, bouwwerken en monumenten.
  • Leipzig is het toneel voor het jaarlijks aan Bach geweide muziekfeest. Dr. Eveline Nikkels dirigeert u gedurende een 7-daagse reis waarin vijf concerten en stadswandelingen centraal staan.
  • Dr. ing. Kees Peterse voert u langs abdijen, theaters, museumcollecties en de hoogontwikkelde Romeinse wooncultuur tijdens een 8-daagse reis door de Provence.
 
Naar de website
Wenen

 

Wenen rond 1900
6-daagse kunstreis o.l.v. drs. Hettie Peterse
Het Wenen van rond 1900 ontwikkelde een heel eigen gezicht wat langzaam maar zeker gestalte kreeg door bijdrages van de vertegenwoordigers van de zogenaamde ‘Wiener Moderne’. Schilders Gustav Klimt en Egon Schiele, architect Otto Wagner en alleskunner Koloman Moser drukten er hun stempel. Het veelzijdige werk van deze kunstenaars e.a. staat centraal tijdens een inspirerende tocht door klassiek Wenen.

Vertrek op 12 juni 2018
€ 1.295 | Lees meer over deze reis
Eerbetoon aan een muzikaal genie
Bach
Leipzig Bachfeest
7-daagse muziekreis o.l.v. dr. Eveline Nikkels
De grote meester zelf loopt als een rode draad door deze week vol muzikale hoogtepunten. Niet minder dan vijf concerten worden ten gehore gebracht en in de geest Bach van opgevoerd. Het gemak waarmee hij melodie, harmonie en ritme combineerde was haast beangstigend. Het is dan ook niet verwonderlijk dat hij door vrijwel alle muziekwetenschappers gerekend wordt tot een van de grootste en meest invloedrijke componisten uit de geschiedenis van de klassieke muziek. Stadswandelingen langs beroemde plaatsen en interessante muziekmonumenten completeren de uiterst veelzijdige reis.

Gegarandeerd vertrek: 12 juni 2018
€ 2.095 | Lees meer over deze reis
Romeinse hoogstandjes aan de Franse zuidkust
Provence
De Provence
8-daagse cultuurreis o.l.v. dr. ing. Kees Peterse
Avignon is de standplaats van waaruit we de Provence verkennen. De Romeinse en Romaanse bouwkunst komen hierbij meer dan eens naar voren en worden breed uitgelicht. Monumenten, klassieke woonhuizen, erebogen, theaters, kathedralen, bruggen en abdijen komen op ons pad. Voorts treffen we er diverse sporen van de Romeinse dadendrang die verraden hoe ver zij hun tijd vooruit waren en hoe perfectionistisch zij hun bouwwerken vervaardigden. Voor archeoloog dr. ing. Kees Peterse heeft de Romeinse architectuur geen geheimen meer. Hij maakt u graag deelgenoot van zijn vergaande kennis.

Vertrek op 9 juni 2018
€ 1.975 | Lees meer over deze reis
icon_tablet Over ons
Wilt u meer weten over de doelstellingen van Academische Reizen of bijvoorbeeld over de reisvoorwaarden? Deze informatie vindt u op onze website.

 

icon_setting Openingstijden
U kunt ons aansluitend op kantooruren tevens op zaterdag en in de avond bereiken.
Ma t/m vrij 09.00 - 20.00 uur
Za 09.00 - 17.00 uur
Contactgegevens

 

icon_help Brochure
In het Cultoura magazine vindt u een overzicht van onze reizen, Cultoura-trips en diverse, relevante artikelen. Vraag hier de meest recente editie aan

 

Lees hier alles over onze zeer deskundige reisleiding
Ontdek de verschillende invalshoeken van onze reizen.
Contact
Academische Reizen
E-mail: info@academischereizen.nl
Telefoonnummer: 020-589 29 40
Volg ons op sociale media
icon-facebook
U ontvang deze e-mail omdat u bent ingeschreven voor de Academische Reizen nieuwsbrief. Klik op   afmelden  als u geen e-mails meer wenst te ontvangen of om uw profielgegevens aan te passen. Heeft u vragen dan kunt u ons telefonisch bereiken via 020 589 29 40 of per e-mail op info@academischereizen.nl
Academische Reizen is onderdeel van Institute of Travel, all rights reserved 2017 ©