KPE Vastgoed onderscheidt zich als veelzijdige educatie-expert binnen de vastgoedsector. Daarom gaan we naast de kernactiviteit van Permanente Educatie verder dan het traditionele opleidingsaanbod. Dit najaar organiseren we weer inspirerende cursussen en events die professionals uit de branche samenbrengen. Kennis en expertise delen in een totaal andere omgeving, met top sprekers, interactieve workshops en een zeer interessant programma. Bovendien biedt deelname de kans om een waardevol netwerk op te bouwen.


In deze nieuwsflits hebben we een aantal cursussen speciaal voor u uitgelicht en kijken we terug op twee fantastische studiereizen naar Lissabon:

  • Congresdag: Inzicht in data…een must voor de taxateur

  • Nieuwe puntenstelsel huurwetgeving

  • Terugblik studiereizen Lissabon

Congresdag: Inzicht in data…een must voor de taxateur

Voor de ene taxateur een gruwel, voor de andere taxateur de toekomst.


Woensdag 16 oktober organiseert KPE Vastgoed op Landgoed de Horst in Driebergen een Congresdag met een aantal interessante sprekers en onderwerpen. Zo zullen er presentaties worden gegeven door medewerkers van onder andere Brainbay, AFM en ABN AMRO. Thema’s als DuPa 2.0, klimaat en de toekomst van het vak zullen gedurende de dag aan bod komen.


De dag start om 10.00 uur en zal op verrassende wijze worden afgesloten met daarna om 17.00 uur een netwerkborrel.


Deelname aan deze Congresdag, inclusief lunch en borrel kost 379 euro.


Deze Congresdag is door de NRVT goedgekeurd voor 6 facultatieve punten voor alle kamers.


Zorg dat u als adviseur op de hoogte bent van alle wijzigingen in het puntenstelsel, met name van de rol die het opmeten van ruimtes speelt bij het bepalen van de puntentelling en de huurprijs.


Naar aanleiding van het nieuwsbericht KPE Vastgoed | Wet betaalbare huur: ‘Vooral in theorie prachtig’ van advocaat Laurens Vrakking, kregen we van onze klanten veel vraag naar een training over dit actuele onderwerp. Daarom organiseren we in oktober op diverse plekken in het land een praktische trainingsdag waar u wordt geïnformeerd over de laatste nieuwe wetgeving.

Terugblik studiereizen Lissabon
In de afgelopen twee weken hebben twee groepen makelaars/taxateurs deelgenomen aan onze studiereis naar Lissabon. Tijdens deze studiereizen hebben de deelnemers niet alleen hun kennis kunnen verrijken, maar ook hun netwerk kunnen verbreden in een dynamische en gezellige setting. Daarbij werden ook in één keer alle benodigde PE-punten behaald.


Naast de verplichte onderdelen hebben de groepen ook een goede indruk gekregen van de lokale cultuur in Lissabon. Zo zijn zij op een tuk-tuk tour gegaan door de stad, hebben zij een bezoek gebracht aan de Nederlandse ambassade, bezochten zij een nieuwbouw-/ontwikkellocatie en gingen zij op excursie in het beroemde tegelmuseum. In de avonduren werd de dag nog een keer doorgenomen tijdens heerlijke diners in de stad.


Jan-Kees Duvekot en Ron Weyzen waren tijdens deze reizen de docenten en tevens verantwoordelijk voor een goed verloop van de studiereizen. Beiden kijken terug op twee geslaagde reizen waar niet alleen veel geleerd is, maar zeer zeker ook gelachen en genoten van alles wat Lissabon te bieden heeft.


Bent u ook geïnteresseerd om mee te gaan met een van onze studiereizen? Meld u dan nu alvast aan via de mail (studieadvies@kpe.nl), dan houden wij u op de hoogte, want volgend jaar organiseren wij weer meerdere reizen in binnen- en buitenland.


Heeft u uw PE-punten nog niet (volledig) behaald? Stuur dan een mail naar studieadvies@kpe.nl en wij sturen u vrijblijvend een persoonlijk studieadvies op.


Heeft u interesse in een van de cursussen, masterclasses of trainingen?

Of wilt u meer informatie ontvangen?


Stuur dan een bericht met uw contactgegevens naar studieadvies@kpe.nl, en wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.
Met vriendelijke groet,

Heeft u vragen en/of studieadvies nodig?
T 085 016 04 78 | E studieadvies@kpe.nl

Copyright (C) 2024 KPE. All rights reserved.

U ontvangt deze mail omdat u zich heeft ingeschreven voor de nieuwsbrief van KPE Vastgoed.

KPE
Bassin 120
Maastricht, Limburg 6211 AK
Netherlands

Add us to your address book

Unsubscribe