Jaarstukken importeren uit Twinfield Boekhouden Nextens heeft in samenwerking met Twinfield een nieuwe koppeling gerealiseerd. Vanaf heden is het
Nextens
Twinfield nu makkelijk te koppelen met Nextens aangiftesoftware
 
Twinfield nu makkelijk te koppelen met Nextens aangiftesoftware
Redactie Nextens

Nextens heeft in samenwerking met Twinfield een nieuwe koppeling gerealiseerd. Vanaf heden is het mogelijk om jaarstukken uit Twinfield Boekhouden in Nextens te importeren. 

 
Project 1043 en de laatste ontwikkelingen in de rechtspraak
 
Project 1043 en de laatste ontwikkelingen in de rechtspraak
Samad Laghmouchi - advocaat en belastingkundige

Burgers die op de fraudelijst van de Belastingdienst komen krijgen de code 1043. Wat dat precies betekent legt Samad Laghmouchi in deze column uit.

 
Terugtrekken van Deloitte een onbegrijpelijk flater
 
Terugtrekken van Deloitte een onbegrijpelijk flater
Bron: FD

Het terugtrekken als accountant van ASML door Deloitte, de grootste van de Big Four-kantoren is opmerkelijk. Half maart stond de firma nog op de agenda van de aandeelhoudersvergadering om de rol van KPMG over te nemen per 2025. 

 
Belastingdruk in tien jaar ook voor grootste bedrijven gestegen
 
Belastingdruk in tien jaar ook voor grootste bedrijven gestegen
Bron: FD

De afgelopen tien jaar is de belastingdruk voor bedrijven in Nederland gestegen. Verhoudingsgewijs steeg de druk het meest voor de grootste ondernemingen. 

 


Deze e-mail is gestuurd naar newsletter@newslettercollector.com door Nextens, een handelsnaam van LNRS Data Services B.V.

Wil je de Nextens Nieuwsbrief niet meer ontvangen dan kan je jezelf
hier 
afmelden of  beheer je e-mailinstellingen. Onze nieuwsbrieven blijf je gewoon ontvangen. Hiervoor kan je je onderaan in elke nieuwsbrief afmelden. Meer informatie over de verwerking van persoonsgegevens door LNRS Data Services kan je vinden in onze  Privacy Policy.

Disclaimer
Deze e-mail mag uitsluitend worden gebruikt door de geadresseerde of andere personen binnen de organisatie van de geadresseerde die bevoegd zijn om kennis te nemen van de informatie die deze e-mail bevat ("de beoogde ontvanger"). Het kan vertrouwelijke informatie bevatten. Het kopiëren, verspreiden of ander gebruik van deze e-mail of de inhoud ervan door een andere persoon dan de beoogde ontvanger kan een inbreuk zijn op het burgerlijk recht of strafrecht en is ten strengste verboden. Als je niet de beoogde ontvanger bent, neem dan zo snel mogelijk contact op met de afzender.

Alle diensten worden verricht door LNRS Data Services B.V. op basis van onze algemene voorwaarden die je kunt raadplegen, printen en downloaden.

 
Nextens | LNRS Data Services B.V. | Radarweg 29, 1043 NX Amsterdam
KVK nummer: 33293475