Dinsdag 26 mei 2020 Bekijk online versie
HLN croissant
 

HLN croissant Goeiemorgen,


LEES DE DIGIKRANT



VORIGE UITGAVE


 D1 D3

LEES DE DIGIKRANT


LEES DE KRANT ONLINE


#Operatietoekomst. Tien experts geven hun adviezen om ons land weer te laten werken

#Operatietoekomst. Tien experts geven hun adviezen om ons land weer te laten werken

Stilstaan is achteruitgaan, en dat doet dit land al exact één jaar lang. Toen heeft de kiezer de kaarten zo geschud dat er blijkbaar enkel op papier nog een regering te vormen is. Want in de Wetstraat lukt niet meer wat - samen met bier en … Lees meer »

Onze opinie: Eén jaar na de verkiezingen is het land stuurloos. U verdient beter

Onze opinie: Eén jaar na de verkiezingen is het land stuurloos. U verdient beter

U verdient beter. Het kon een verkiezingsslogan zijn. Meer zelfs, tien jaar geleden gebruikte sp.a-voorzitster Caroline Gennez hem als 1 mei-slogan. Hier en nu, in uw krant, is het geen partijpolitiek statement, wel de diepste overtuiging van onze … Lees meer »

Nieuwe bom: vier klachten over machtsmisbruik in Pro League, Antwerp lanceert aanval op Mehdi Bayat

Nieuwe bom: vier klachten over machtsmisbruik in Pro League, Antwerp lanceert aanval op Mehdi Bayat

Een nieuwe bom is gedropt boven de Pro League en de voetbalbond. De Belgische Mededingingsautoriteit (BMA) kreeg vier klachten binnen over machtsmisbruik. Die komen uit de hoek van Waasland-Beveren, Virton, Antwerp en… Roland Duchâtelet. ­Antwerp … Lees meer »


MEER UIT DE KRANT


Vlaanderen wordt één groot terras: parkeerplaatsen opgeofferd en straten afgesloten ten gunste van horeca


Al lang genezen, toch 3 telefoons én onderzoeker aan deur: 'contact tracen' na 2 weken nog niet op dreef


Hans Van Themsche vraagt vandaag vervroegde vrijlating aan, vader van Luna (2) pas gisteren ingelicht


Onderwijsexpert Dirk Van Damme: “Geef leraren in moeilijke klassen hoger loon”


Econoom Geert Noels: “Hogere belastingen zullen Vlaanderen hard raken”


Arbeidseconoom Stijn Baert: “Bijt door de zure appel en stop met brugpensioen”


Welzijnexperte Inge Vervotte : “Zoveel regels dat mensen soms bang zijn iets fout te doen”


Politiek expert Carl Devos: “Laat partijfinanciering afhangen van hoelang regeringsvorming duurt”


Cultuurexpert Marc Didden: “Ik zie veel middelmatigheid. Tijd voor zelfkritiek”


Nooit meer lockdown? Politici beginnen (voorzichtig) die hoop te koesteren


MEER UIT SPORT


Pro League zet alle zeilen bij voor bekerfinale op 1 of 2 augustus op Heizel, stad Brussel houdt boot voorlopig af


Vleminckx ging Genk-target als topschutter voor, maar brak geen potten in Brugge: “Maar Dessers kan slagen”


Oliver Naesen na verlenging bij AG2R: “Raar dat ik niks hoorde van Belgische ploegen”


Deze e-mail werd verstuurd naar newsletter@newslettercollector.com.
Uitschrijven

DPG Media nv - Privacybeleid