Fabrieken, machines en kantoren zullen de komende jaren dalen in waarde vanwege de verduurzaming van de economie. Het gaat eerder om miljarden dan mi
Nextens
Verduurzaming zorgt voor discussie afschrijven of afwaarderen
 
Verduurzaming zorgt voor discussie afschrijven of afwaarderen
Bron: FD

Fabrieken, machines en kantoren zullen de komende jaren dalen in waarde vanwege de verduurzaming van de economie. Het gaat eerder om miljarden dan miljoenen die in een betrekkelijk korte periode moeten worden afgewaardeerd.

 
Accountants waarschuwen voor financiële situatie gemeenten
 
Accountants waarschuwen voor financiële situatie gemeenten
Bron: Trouw

Volgens accountantsbureau BDO is de financiële situatie van Nederlandse gemeenten nog altijd zorgelijk. Hier en daar bleken de financiële tekorten minder dan verwacht, mede dankzij incidenteel geld voor jeugdzorg en de verkoop van Eneco-aandelen.

 
Geen echte belastinghervorming tijdens Rutte IV
 
Geen echte belastinghervorming tijdens Rutte IV
Bron: FD

Het nieuwe kabinet heeft nog maar weinig concrete plannen voor de hervorming van het belastingstelsel. Toch zijn er in de verte wel contouren zichtbaar. De nieuwe ploeg gaat vooral aan de slag met voorbereidingen voor het echte werk.

 
IB Almanak 2022 ligt al op je mat!
 
IB Almanak 2022 ligt al op je mat!
Redactie Nextens

Heb jij je IB Almanak 2022 al geopend? Liever online openen? Dat kan natuurlijk ook, in Naslag!

 
Amerikaanse fiscus krijgt flinke onvoldoende van toezichthouder
 
Amerikaanse fiscus krijgt flinke onvoldoende van toezichthouder
Bron: FD

Wie dacht dat alleen de Nederlandse fiscus met flinke problemen kampt heeft het mis. De Amerikaanse Belastingdienst de Internal Revenue Service (IRS) heeft een forse onvoldoende gekregen van de nationale wettelijke vertegenwoordiger van belastingbetalers.

 


Deze e-mail is gestuurd naar newsletter@newslettercollector.com door Nextens, een handelsnaam van LNRS Data Services B.V.

Wil je geen nieuwsbrief meer van Nextens ontvangen dan kan je jezelf hier
hier 
afmelden of beheer je e-mailinstellingen. Onze nieuwsbrieven blijf je gewoon ontvangen. Hiervoor kan je je onderaan in elke nieuwsbrief afmelden. Meer informatie over de verwerking van persoonsgegevens door LNRS Data Services kan je vinden in onze Privacy Policy.

Disclaimer
Deze e-mail mag uitsluitend worden gebruikt door de geadresseerde of andere personen binnen de organisatie van de geadresseerde die bevoegd zijn om kennis te nemen van de informatie die deze e-mail bevat ("de beoogde ontvanger"). Het kan vertrouwelijke informatie bevatten. Het kopiëren, verspreiden of ander gebruik van deze e-mail of de inhoud ervan door een andere persoon dan de beoogde ontvanger kan een inbreuk zijn op het burgerlijk recht of strafrecht en is ten strengste verboden. Als je niet de beoogde ontvanger bent, neem dan zo snel mogelijk contact op met de afzender.

Alle diensten worden verricht door LNRS Data Services B.V. op basis van onze algemene voorwaarden die je kunt raadplegen, printen en downloaden.

 
Nextens | LNRS Data Services B.V. | Radarweg 29, 1043 NX Amsterdam
KVK nummer: 33293475