En ook: Hans van Santen in zijn hoofdredactioneel over het beroepsgeheim, een column van Bert Keizer en wat er vanavond op tv is.
Bekijk de webversie van deze nieuwsbrief
 
 
 
vacatures   abonnement   contact
nieuws
Zembla: ‘Vluchtelingen betalen overtocht met nier’
‘Leg niet-reanimeerwens vast in LSP’
Zorgen Schippers over abortusklinieken
Patiëntenstop Zeeuwse ggz van de baan
Slapeloosheid mogelijk oorzaak psychotische symptomen
Physician assistent krijgt plek in BIG-register
Veiligheidsincidenten hebben grote gevolgen voor zorgverleners
Meer nieuws
 
veiligheid
Onbedoelde schade treft ook de arts
Een onderzoek onder ruim vijfduizend artsen en andere zorgverleners toont aan dat een veiligheidsincident ook – soms ernstige – gevolgen heeft voor de zorgverleners. Bij ernstige incidenten voelt één op de drie de behoefte om het werk tijdelijk neer te leggen.
  lees meer  
 
column
Bert Keizer Buikpijn
Een tijdje terug zat ik te praten op de radio en ik verkondigde als mijn mening dat ene dokter X vervolgd zou moeten worden. Zij verleende euthanasie aan een diep demente vrouw die wilsonbekwaam was.
  lees de column  
 
vanavond op tv
Anne anders
Anne en Jean-Paul zijn beiden 53 en verstandelijk beperkt. Anne heeft het syndroom van Down en Jean-Paul het fragiele X-syndroom. Het stel woont samen in een appartement in het Franse Montélimar.
  lees meer  
 
hoofdredactioneel
Hans van Santen Beroepsgeheim
Als een van mijn kinderen aan het eind van de dag tegen me zei: ‘Saskia is bij je geweest hè’, dan was mijn antwoord steevast: ‘Dat moet je aan haar vragen.’
  lees meer  
 
vacatures
Waarnemend oogarts voor poliwerkzaamheden
Hematoloog Frankrijk
Klinisch geriater / internist ouderengeneeskunde
Meer vacatures
 
     
Onbeperkt online toegang?
Maak een login aan met uw KNMG-relatienummer
Gegevens wijzigen
Aan- afmelden nieuwsbrief
Adverteren in deze nieuwsbrief
 
© 2017 Medisch Contact - medischcontact.nl