Laden...
Beste John,
In deze mail staat er weer een CryptoCoiners-nieuws overzicht voor je klaar. We hebben de content van de afgelopen week voor je op een rij gezet, en brengen je vast op de hoogte van wat er deze week gaat gebeuren.
Veel plezier ermee!
Op 2 augustus (dinsdag), om 19:30, vindt het LIVE Webinar: 3 dingen die je als trader wil weten plaats. Tijdens dit LIVE Webinar praat Keyvan over de 3 dingen die je als trader absoluut wil weten wanneer je aan het traden bent. De inhoud van dit LIVE Webinar is gericht op "gevorderde" traders, maar iedereen is welkom.
Je kan het Webinar LIVE volgen via deze link: https://www.cryptocoiners.nl/webinar
Komend weekend, op zaterdag 6 augustus en zondag 7 augustus, vinden de LIVE Clinics "Traden met chart-patronen" en "Traden in trending markten" plaats. Beide LIVE Clinics beginnen om 10:00 s'ochtends, en worden gegeven door Keyvan.
Heb je al trading-ervaring? En heb je deze LIVE Clinics nog niet gevolgd, maar wil je je kennis verbreden en meer succes ervaren tijdens je trades? Meld je dan aan via deze pagina: https://www.cryptocoiners.nl/training/gevorderden
DEZE WEEK: Zoals je misschien al had gelezen, ben ik deze week waarschijnlijk niet in de gelegenheid om podcasts op te nemen. Maar... volgende week zijn we er weer!
SPOTIFY? Ben je ons 'kwijt' op Spotify? Abonneer je dan even opnieuw, via de bekende link: www.CryptoCoiners.nl/spotify.
TIP: We nemen de afleveringen van de CryptoCoiners podcast regelmatig 'live' op, dus met publiek erbij. Dat is de ideale gelegenheid om vragen te stellen en kennis te maken met andere leden van de CryptoCoiners Community.
Heb je zin om eens bij zo'n opname te zijn? Op www.CryptoCoiners.nl/podcast-live vind je alle info.
25 juli: Wordt ETH dominanter dan BTC?
De trends van ETH en Bitcoin lopen niet meer gelijk op, zoals de charts laten zien. De dag-charts bijvoorbeeld: waar de prijs van Bitcoin een platfond lijkt te hebben bereikt, is er voor ETH nog ruimte ‘naar boven’.
Is dit ook een voorbode van de “flippening” die (voor de zoveelste keer) wordt voorspeld? En wat is zo’n “flippening” precies?
28 juli: Veel prijsstijgingen, maar het sentiment blijft slecht
Gisteren schoten de prijzen van bijna alle cryptomunten omhoog: beleggers reageerden opgelucht op de melding dat de renteverhoging van de FED binnen de perken is gebleven.
Maar… blijft die opluchting, en blijven de prijzen dus stijgen? Waarschijnlijk niet en dat heeft alles te maken het sentiment op de markten. Dat is nog steeds beroerd, om het zacht uit te drukken. En dat sentiment trekt de prijzen als een magneet naar beneden.
Wil je op de hoogte blijven van wat er volgende week binnen de CryptoCoiners Community gebeurt?
➤ Abonneer je op de CryptoCoiners Podcast: www.CryptoCoiners.nl/podcast
➤ Bekijk de CryptoCoiners Agenda: www.CryptoCoiners.nl/agenda
➤ Volg CryptoCoiners op Twitter, Telegram & Instagram
Hartelijke groet,
Roelf (CryptoCoiners.nl)
Unsubscribe | Update your profile | 4283 Express Lane, Suite 000-585, Sarasota, FL 34249
Laden...
Laden...
© 2025