Trouw bij Van der Valk Hotel Tiel En waan je letterlijk in de wolken!
Zijn jullie nog op zoek naar jullie droomlocatie? Dan hebben wij een leuke tip! Trouw bij Van der Valk Hotel Tiel en waan je letterlijk in de wolken! Want bij Van der Valk Hotel Tiel kun je elkaar het jawoord geven op grote hoogte in de toffe SIXX Skybar op de 16e verdieping. Hoe romantisch is dat?! Binnen het hotel bevinden zich meerdere zalen, verschillende bars en een restaurant. Proost samen met jullie gasten met heerlijke cocktails op jullie huwelijk, laat je verrassen door een smaakvol diner en sluit jullie prachtige dag af met een sfeervol feest en een heerlijke overnachting in één van de luxe suites!
Cadillac 66 Roomwitte Cadillac Coupe Zijn jullie nog op zoek naar een mooie witte oldtimer als trouwauto voor jullie bruiloft? Wat dacht je dan van deze prachtige roomwitte Cadillac Coupe de Ville Convertible uit 1966 van Cadillac 66?! Een iconische Amerikaanse klassieker die ideaal is voor een fotogenieke bruiloft in vintage stijl. Genoeg plek voor jullie als bruidspaar en voor jullie bruidskinderen. Tijdens jullie fotoshoot zorgt de chauffeur ervoor dat jullie ook mooi op de foto staan met jullie prachtige trouwauto. Ook kan de bloemversiering op de Cadillac afgestemd worden op je bruidsboeket, hoe leuk is dat?!
Bloemen in je haar op je bruiloft De mooiste inspiratie!
Bloemen in je haar zijn een erg leuke finishing touch van je bruidskapsel en één van de weddingtrends van dit moment! Maar hoe verwerk je de bloemen in je bruidskapsel? Met een bloemenkrans of misschien wel één subtiele bloem in je haar.. In deze blog geef ik je de mooiste inspiratie!