Deze brillenzaak zet je aan het denken
De coronacrisis heeft geleid tot een enorme stimulans in de online verkoop voor zo’n beetje alle productcategorieën. Zelfs in een branche waar e-commerce tot enkele jaren terug nog niet bestond: auto’s. Martijn Bovée, general manager van Auto.nl, kan erover meepraten. “Online auto’s kopen was altijd de toekomst, nu is het ineens het heden.”
Jeff Bezos (Amazon), Mark Zuckerberg (Facebook), Tim Cook (Apple) en Sundar Pichai (Google): alle vier werden ze woensdag tijdens een hoorzitting van het Amerikaanse Congres aan de tand gevoeld over vermeend machtsmisbruik. The Verge zette de belangrijkste punten uit de hoorzitting op een rij.
Zoek je naar manieren om je website te verbeteren? Content die ervoor zorgt dat bezoekers ook daadwerkelijk iets gaan kopen? Een infographic met twaalf tips.
Brillenmerk Gentle's Monster staat bekend om zijn winkels met uitgesproken thema. Dat geldt ook voor de nieuwe zaak die onlangs in het Chinese Hangzhou geopend is, waar alles om het thema 'geheugen' draait.
Advertorial
Ik woon in een gebouw met drie verdiepingen in het centrum van Londen. Sommige appartementen zijn slechts een fractie van het jaar bewoond: de huurders brengen de zomer graag door op Ibiza of in Saint-Tropez en - zoals u zich kunt voorstellen - was thuiswerken voor hen geen pijnlijke aanpassing.
Service
Voor deze podcast spreken we met Roland Kahn. De oprichter van CoolCat is nu vijftig jaar werkzaam in de retail en kende vele hoogte- en dieptepunten. Kahn spreekt zeer openhartig over de stormachtige internationale ontwikkeling van CoolCat, de vele overnames en hij is opvallend kritisch over zichzelf als het gaat om de te sterke focus op fysieke winkels en het te laat zien van de kracht van e-commerce.
In het juninummer van RetailTrends:
» FNG wil uitstel van betaling voor onder meer Miss Etam en Steps
» Action laat 'indrukwekkend herstel zien'
» 'AH to go populairste supermarkt voor onderweg'
» Showfields lanceert 'virtuele verkoper'
» Verkopen via Google kan nu zonder commissie
Events save the date
Welkom in de wereld van Generatie Z - 5 augustus
RetailTrends Live! - 10 september
Catch the Shopper - 14 september
Changemakers in Retail - 7 oktober
What's Next in Retail Tech - 12 november
RetailTrends Media - Lindelaan 8, 6721 VC Bennekom
E-mailadres - info@retailtrends.nl
Geen nieuwsbrief meer ontvangen? Klik hier om u af te melden.