Ben je lid van de Vereniging van Ervaringsdeskundigen (VvED),? Je profiteert dan van € 150,- korting bij je inschrijving voor het congres!
bekijk de e-mail online

Beste heer, mevrouw,
Bekijk het programma >>
De pioniersfase van de inzet van ervaringsdeskundigheid is voorbij. Aan de inbedding in de organisatie valt nog het nodige te doen. Ervaringswerkers mogen nog zichtbaarder worden in de organisatie. Waar staan we nu? Waar willen we naar toe? Wat hebben we daarvoor nodig?

Samen sterk voor de cliënt
Op 20 september is hét Jaarcongres Ervaringsdeskundigheid in het sociaal domein een podium voor mooie praktijkvoorbeelden, ervaringsdeskundigen en experts over de laatste actualiteiten rondom ervaringsdeskundigheid.
Ervaringskennis: een onmisbare bron van kennis
Voor een effectieve aanpak van sociale vraagstukken is ervaringskennis en ervaringsdeskundigheid een onmisbare bron van kennis. Tijdens hét Jaarcongres Ervaringsdeskundigheid in het sociaal domein leer je hoe je deze optimaal benut. Wacht niet te lang, verzeker je zelf van een plek, schrijf je vandaag in!

Hartelijke groet,

Willemijn Herfkens
Portfoliomanager Zorg+Welzijn congressen
  Reserveer je plek >>  
twitter Facebook LinkedIn

Dit bericht is verzonden naar newsletter@newslettercollector.com.
Geen commerciële e-mails meer ontvangen? Uitschrijven kan via deze link.
Bohn Stafleu van Loghum  |  www.bsl.nl  |  Tel. 030-6383736  |  Walmolen 1, 3994 DL Houten