Werkt u aan de oplossing voor de situatie of aan het oplossend vermogen van de medewerker?
Als leidinggevende is het verleidelijk om snel oplossingen aan te dragen. Maar wat als dat juist de groei en motivatie van uw medewerkers in de weg staat? Door medewerkers te betrekken bij het bedenken van ideeën en hen de vraag te stellen: "Wat ga je de volgende keer anders doen?", stimuleert u hun eigen oplossend vermogen.
Thom Verheggen (beoordeeld met een 9) neemt u mee in een confronterende én humoristische sessie. Hij laat zien hoe onze natuurlijke neiging om direct oplossingen aan te dragen juist het oplossend vermogen van medewerkers in de weg kan staan. U ontdekt hoe u dit patroon doorbreekt en kunt werken aan:
Bewustwording van uw eigen rol als leidinggevende.
Het versterken van de verantwoordelijkheid en motivatie van uw medewerkers.
Een cultuur waarin willen het uitgangspunt is, in plaats van moeten.
Ontdek hoe u kunt bijdragen aan een cultuur van eigenaarschap en groei. Schrijf u nu in en ontvang als deelnemer een gratis boek naar keuze van een van onze sprekers.
Met vriendelijke groet,
Leonie van Helten Projectontwikkelaar van De Academie
Dit bericht is verzonden naar newsletter@newslettercollector.com. Op uw profielpagina kunt u zich afmelden of uw e-mail voorkeuren doorgeven.