Goedemiddag NRC-lezer. Door de grote sneeuwval rijden er de hele dag geen treinen. Een Elfstedentocht hoeven we nooit meer te verwachten, schrijft Petra Possel. Verder: het GGD-lek is geen uitzondering.
Sneeuwpret en ongemak
De hele dag geen treinverkeer in heel Nederland en bijna geen maaltijdbezorging: het winterweer veroorzaakt grote hinder. Een voordeel: de sneeuwvlokken leveren ook plezier op.
Analyse bestorming Capitool
Deze week begint het tweede impeachmentproces tegen ex-president Donald Trump. Heeft hij aangezet tot de bestorming van het Capitool? Wat was de rol van Congresleden? Wat we nu weten op een rij.
Schrijver (en voetballer) Sofie Lakmaker zoekt voormalig Ajax-talent Viktor Fischer op, in wie ze een zielsverwant ziet. „Denken, scoren, slagen: het was een zeldzame combinatie maar bij Viktor Fischer kon het allemaal.”
opinie
De ravage van het GGD-lek zien we het liefst als incident, schrijft Nadia Benaissa van Bits of Freedom. De Autoriteit Persoonsgegevens moet verdriedubbelen in haar capaciteit „anders is het wachten op het volgende datalek’’.
Fijne avond. Heb je nieuws of commentaar? Mail ons op nieuwsbrief@nrc.nl.